slep z miodem

Sklepy partnerskie z naszymi miodami

Drodzy klienci. Pytacie gdzie możecie kupić stacjonarnie nasze produkty pszczele. Przygotowaliśmy dla was listę punktów z naszą ofertą.

Kraków

Hummus Amamamusi

Na krakowskim Kazimierzu przy ul. Meiselsa 4 znajduje się restauracja Hummus Amamamusi z najlepszym w Polsce humusem i daniami kuchni bliskowschodniej. Wewnątrz lokalu znajdźcie półkę z wyrobami od lokalnych producentów zdrowej żywności. Są też tam nasze miody prosto z pasieki.

Piekarnia BREAKING BREAD

BREAKING BREAD - rzemieślnicza piekarnia wypiekając na miejscu tradycyjny chleb na swoim zakwasie. Zlokalizowana w Krakowie przy ul. M. Stachowskiego 4 (budynek Pianissimo) w bliskim sąsiedztwie Galerii Kazimierz. Poza pysznymi wypiekami dostaniecie nasze miody i świece z wosku pszczelego prosto z pasieki.

Piekarnia BREAKING BREAD
Piekarnia BREAKING BREAD

Delikatesy 13 na rynku głównym

W samym sercu krakowskiego rynku znajdują się DELIKATESY 13 z wykwintnymi produktami z całego świata. Bezpośrednio dla swoich klientów DELIKATESY 13 sprowadzają przyprawy, szlachetne oliwy, octy balsamiczne, trufle, foie-gras i inne rarytasy. Ponadto sklep zapatrzony jest w wysokiej jakości produkty od lokalnych dostawców, między innymi znajdziecie szeroki wybór naszych wszystkich miodów i innych produktów pszczelich prosto z naszej pasieki.

Essence Bistro przy ul. Nadwiślańskiej 11

ESSENCE BISTRO przy ul. Nadwiślańskiej 11. Bar z szybkimi przekąskami, zupami i pastami. Można tu zjeść naprawdę pyszne kanapki z wyselekcjonowanych produktów z całego świata. Ponadto właściciel serwuje dobrą kawę w uczciwej cenie. W bistro znajdziecie półkę z dobrym winem, oliwę z oliwek od włoskiego rolnika i nasze miody prosto z pasieki. Koniecznie ich odwiedźcie.

Essence Bistro ul. Nadwiślańska 11
Essence Bistro ul. Nadwiślańska 11

WARSZAWA

VITKAC- Delikatesy 13

Delikatesy 13 w domu handlowym VITKAC przy ul. Brackiej w Warszawie to nasz kilkuletni partner. Na półkach delikatesów dostaniecie szeroki zakres produktów z całego świata. DELIKATESY 13 odział w Warszawie - to kontynuacja krakowskiej koncepcji - tym razem w nowoczesnej scenerii w samym centrum Warszawy. Miejsce, w którym można zakupić i skosztować produktów, dostępnych tylko tutaj - specjalnie zaaranżowane stoliki zachęcają do degustacji delikatesowych przysmaków. Ponadto są tu nasze miody.

VITKAC-Delikatesy 13 w Warszawie
VITKAC-Delikatesy 13 w Warszawie

Piekarnia BEDZIE DOBRZE

PIEKARNIA BEDZIE DOBRZE- to absolutnie wyjątkowa piekarnia z dobrym chlebem na Starym Mokotowie. W środku przytulnej piekarni znajdują się również produkty od dobrych polskich dostawców między innymi nasze miody.

RADOM

Sklep z wędlinami JAROSZEK I SYNOWIE

JAROSZEK I SYNOWI sklep z wędlinami w sercu Radomia. To nasza pierwsza lokalizacja w tym mieście. Nasze miody zostały bardzo dobrze przyjęte prze klientów sklepu. Zapraszamy was na stacjonarne zakupy przy ul. Moniuszki 6 A w Radomiu.

BIŁGORAJ

Sklep Firmowy "BRYŁA"

Rodzinna piekarnia "Bryła" działając od ponad 35 lat na lokalnym rynku. W sklepie firmowym zlokalizowanym przy ul. Zamojskiej 20 możecie nabyć chleb wypiekany na tradycyjnym zakwasie. Poza wypiekami oraz Maką z Roztocza możecie nabyć nasze wybrane miody i inne produkty pszczele.

Zapraszamy

Powrót do blogu

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.

Nasze bestsellery

1 z 10