Ewelina Mikicka - Bryła Miodu

Bryła Miodu - marka osobista od 2016 roku

Z pewnością nieraz zastanawiałeś się czy miód który chcesz kupić na 100% jest prawdziwy, naturalny i z dobrego źródła? Czy pszczelarz sąsiad, oferując swój miód nie rozrabia go z dodatkiem syropu fruktozowo-glukozowego? A może pszczoły zostały podkarmione cukrem w nieodpowiednim momencie a następnie przerobiły na miód?

Niby skąd masz to wszystko wiedzieć? Ufasz, że skoro „Twój pszczelarz sąsiad” zajmuje się tak szlachetnym zawodem jakim jest opieka nad pszczołami, to oferuje ci niezafałszowane produkty.
Niestety badania inspekcji handlowych pokazują, że miód jest drugi na liście produktów spożywczych najczęściej podrabianych!

Bryła miodu - marka osobista od 2016 roku, powstała z miłości do smaku miodu i pasji do pszczelarstwa. To miejsce w którym poczujesz że możesz zrobić bezpieczne zakupy.

Swoją wiedzę zdobyłam w Prywatnym Centrum Kształcenia Zawodowego w Warszawie na kierunku Pszczelarz - prowadzenie produkcji pszczelarskiej (kwalifikacja RL.03). Nabyte umiejętności wykorzystuję abyś Ty, drogi Kliencie mógł poczuć, że to co trafi do Ciebie z mojego sklepu internetowego jest prawdziwe i wyselekcjonowane spośród najlepszych pasiek.

Hołduje zasadzie że dobrego miodu zawsze brakuje i zawsze jest niewystarczająco dużo. Prawdziwy produkt czyli stworzony w pełni przez rodziny pszczele, powstaje w małych pasiekach. Bardzo często te miejsca mają swoją historię i są prowadzone z pokolenia na pokolenie. Część tych historii poznasz na moim blogu.

Różne regiony w Polsce (ale nie tylko) mają odmienną bazę pożytkową. Stanowi ona surowiec z którego pszczoła wytworzy konkretny rodzaj miodu. W moim sklepie online znajdziesz wszystko w jednym miejscu… Miód z Borów Dolnośląskich, miód z Roztocza czy miód z Podhala itp.

Do słoika z logo Bryła Miodu - marka osobista od 2016 roku, trafiają wyłącznie wysokogatunkowe produkty pszczele. Nasze produkty są badane przez labolatoria żywności i spełniają najwyższe normy jakości i bezpieczeństwa.

Zapraszam do rozkoszowania się ich smakiem.

Pozdrawiam,

Ewelina Mikicka

Powrót do blogu

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.

Nasze bestsellery

1 z 10