jajko kukbuk poleca

BRYŁA MIODU Laureatem konkursu KUKBUK Poleca

Drodzy Miodożercy,

Bryła Miodu laureatem konkursu Kukbuk Poleca. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że BRYŁA MIODU zdobyła złote jajo KUKBUK Poleca oraz certyfikat jakości KUKBUK Poleca.
Nasza marka została zauważona a produkt IMBIROWA MOC -rozgrzewający miód lipowy z imbirem, nagrodzony.

Czym jest Kukbuk Poleca ?

KUKBUK Poleca kieruje swój konkurs do lokalnych producentów, rzemieślników oraz właścicieli gospodarstw agroturystycznych. Ponadto magazyn wyróżnia producentów żywności dzielących się swoją pasją oraz tworzących niepowtarzalne produkty. Te produkty czynią nasze życie piękniejszym.

Obrady jury Kukbuk Poleca

W zeszłym roku, pod patronatem telewizji TVN STYLE na farmie Bi spotkało się honorowe jury w składzie którego pojawili się między innymi Anna Nowak-Ibisz, Lara Gessrel, Maciej Nowak oraz wiele innych. Zdecydowaliśmy się na udział w konkursie i wysłaliśmy miód naszej własnej receptury. Spośród 450 produktów, nadesłanych przez 230 polskich firm, nasza Marka została nagrodzona w swojej kategorii „ z pola i z wody”.

Imbirowa Moc najlepsza spośród miodów.

Imbirowa moc to miód naszej autorskiej receptury. Stworzyliśmy produkt łącząc tylko albo aż dwa składnik :-). Sami zobaczcie, jak magazyn Kukbuk Poleca opisuje naszą Imbirową Moc:

"Nagrodzony za genialne w swojej prostocie połączenie miodu lipowego, który jadali nasi przodkowie, i świeżego imbiru z Azji, który coraz częściej pojawia się we współczesnej polskiej kuchni. Tylko dwa składniki, ale jaką mają moc! "

Certyfikat Kukbuk Poleca

Ta nagroda wiele dla Nas znaczy i wynagradza trud naszej codziennie pracy. Dodatkowo jest dla nas dawką motywacji do dalszego działania i rozwoju.

Jesteśmy wdzięczni całemu gronu jury Kukbuk Poleca, ale również naszym wiernym klientom.

Powrót do blogu

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.

Nasze bestsellery

1 z 10