Miodobranie 2020 r. Nasze "Skarby"

To jest bardzo udany sezon pszczelarski. Rośliny miododajne nektarują miedzy sobą w wystarczającym odstępstwie czasu, co pozwala pszczołom na skupieniu pełnej uwagi na jednym gatunku rośliny. To ułatwi sprawę Pszczelarzom w pozyskaniu czysto gatunkowego miodu…..

… my już cieszymy się z tegorocznego miodu rzepakowego z pasieki w Otmuchowie na Opolszczyźnie oraz miodu akacjowego z gospodarstwa pasiecznego w Lipce Wielkiej w Wielkopolsce . Co więcej już teraz możecie nabyć świeżutki pyłek pszczeli o jasnej barwie, który pochodzi z wiosennego zbioru, głównie z kwiatu rzepaku.

Nadal cierpliwie oczekujemy jak pszczółki zakończą pracę na obecnie nektarującej lipie a we wrześniu przy dobrych wiatrach pozyskamy miód ze spadzi iglastej z Podhala :-)

Przypominamy Wam drodzy smakosze, że Nasze miody zawsze pochodzą z pasieki będącej pod nadzorem weterynaryjnym. Pszczoły produkujące z nich miodek są karmione wyłącznie naturalnym surowcem (nektarem i spadźią)….. W naszych miodach nie znajdziecie żadnych „sztucznych dodatków „

Powrót do blogu

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.

Nasze bestsellery

1 z 10